O NÁS

LAMA je kvalitné a dizajnové
oblečenie pre dojčiace mamičky

Slovenská značka , ktorú sme v roku 2018 založili s víziou podporiť lokálnu výrobu. Od jej založenia každý deň tvrdo pracujeme na tom, aby sme vám prinášali nové a kvalitné produkty.
Onas_mikce
Ada

AĎAZakladateľka

Ahojte, celá idea Lamy vznikla narodením môjho syna Timona. Tým, že som sama syna dojčila, hľadala som to najpohodlnejšie riešenie pre seba aj pre neho. Nikdy predtým som sa nezamýšľala nad tým, že existuje nejaké špeciálne oblečenie, ktoré môže pomôcť mamám dojčiť pohodlne, rýchlo a diskrétne. Keďže značky, ktoré boli v tej dobe na trhu dostupné neboli tak úplne podľa môjho vkusu, dostala som nápad, že si skúsim navrhnúť nejakú mikinu sama pre seba. Nezostalo to však iba pri pokuse a tak sme spolu s mladšou sestrou Leou založili značku Lama.

LeaSpoluzakladateľka

Čaute, ja síce mamou ešte nie som, no keďže som dosť kreatívna duša a páčil sa mi nápad navrhovať oblečenie podľa vlastného štýlu, ktoré v budúcnosti sama využijem, pustila som sa do tohto dobrodružstva spolu so sestrou. Naša značka zrkadlí náš štýl oblečenia, ktorý rady nosíme. Ide zväčša o pohodlné, voľné, streetové oblečenie.
LAMA-24

Zodpovedná Lama

Nám v Lame veľmi záleží na prírode a preto sa aj snažíme celú značku viesť ekologickou cestou. Kto sa pohybuje v odevnom priemysle veľmi dobre vie, že takáto výroba sa nezaobíde bez odpadu, avšak my sa pri výrobe snažíme využívať všetky zdroje a materiály na maximum a taktiež náš e-shop je úplne bezplastový.

Snažíme sa podporovať lokálnu výrobu, a preto sú všetky naše produkty šité u nás, na Slovensku. Látky vyberáme dôkladne, snažíme sa nakupovať prírodné a udržateľné materiály, ktoré nemajú veľký dopad na životné prostredie.

eco_plastAsset 6@2x

Zodpovedne

eco_friendlyAsset 2@2x

Ekologicky

eco_slowAsset 5@2x

Aby vydržalo

eco_localAsset 4@2x

Lokálne

A vám sa chceme poďakovať, že naša značka nezostala iba pri prvom prototype a že sa vďaka vám môžeme naďalej rozrastať.

Vaša L•A•MA

Žiadne produkty v košíku.