Kolekcia „The ocean“ bola inšpirovaná prírodou a silou ženy, ktorú porovnávame so silou oceánu. … predstavte si západ slnka niekde na pláži pri oceáne. Zapadajúce slnko vytvára na oblohe všetky farby. Nastane tma a objavia sa hviezdy a mesiac, cítiš chladný vánok na tvári a mokrý piesok na bosích nohách, počuješ silu a šum vĺn, bielych spenených vĺn na brehoch.

Vieme byť silné, nespútané, odvážne a niekedy až nemilosrdné najmä ak ide o naše deti. Zároveň sme vľúdne, pokojné, pokorné a plné lásky….na jednu osobu snáď priveľa, no takéto sme my, ženy, matky….

Tejto kolekcii prevládajú zemité farby, jednoduché línie a doplnené sú o látku s našou autorskou potlačou, na ktorej sme spolupracovali so šikovnou Viki @blondook

  • Autorský dizajn

  • Neutrálne farby

  • Jednoduché línie

  • šaty Wave

    55.00 

    Letné šaty na dojčenie v pohodlnom oversized štýle. Sú ušité zo 100% bavlneného úpletu so sukňou do A- strihu. V páse je sťahovacia guma a šnúrka, takže sú flexibilné a sadnú na každú postavu. Dva kryté zipsy po bokoch umožňujú pohodlné a diskrétne dojčenie. Dizajn šiat je doplnený o vrecko a rukávy s vlastnou autorskou potlačou.

Žiadne produkty v košíku.